Bustural atsauksmes, cena

, , Leave a comment

Kas ir Bustural?

Ikviens vēlas izskatīties pēc iespējas labāk vienmēr un visur, jo liela daļa cilvēku pārējos tomēr vērtē pēc to ārējā izskata. Turklāt vairums cilvēku uzskata, ka izskatīties labi ir labākais veids kā atstāt labu iespaidu. Vairumā gadījumu cilvēks pats spēj kontrolēt, kādu tērpu izvēlēties un kādu frizūru izveidot, taču ir vēl viens nozīmīgs faktors, ja runājam par pirmā iespaida radīšanu, un tā ir ķermeņa forma.

Kad sievietes iedomājas par savu ķermeņa formu, pirmais, kas ienāk prātā, ir krūšu izmērs. Dabīgs krūšu izmērs parasti ir fiziska īpatnība, ko cilvēks pats nevar kontrolēt, taču vairums sieviešu vēlas, kaut viņas varētu. Daudz sieviešu vēlas, lai viņu krūtis būtu lielākas, jo tas viņām palīdz justies pašpārliecinātākām. Diemžēl vairums no viņām ir veikušas sāpīgas un dārgas kosmētiskas operācijas, kas turklāt nav drošas veselībai. Taču tai vairs nevajadzētu būt problēmai, jo tagad jūs varat padarīt savas krūtis lielākas, lietojot Bustural. Šis līdzeklis ir dabīgs krūšu palielināšanas krēms, kas sastāv tikai no dabīgām sastāvdaļām. Tas ir ideāls risinājums, kas iedarbojas zem ādas virsmas, lai uzlabotu un padarītu krūtis tvirtas bez jebkādām sāpēm, izdevumiem un milzīgo risku, ko sniedz krūšu palielināšanas operācija.

Kāda ir  Bustural iedarbība?

Bustural tika izgudrots, lai sniegtu sievietēm alternatīvu veidu kā palielināt krūšu izmēru. Šis līdzeklis sastāv no patentētas koriģējošas mikstūras un ārstniecības augu eļļu maisījumu, ko sauc par Volufiline. Volufiline pamatā ir viela “Sarsasapogenin” – tas ir dabīgs savienojums, kas stimulē lipīdu veidošanos krūšu saistaudos. Savukārt, kad lipīdu skaits ir pieaudzis, tad krūtis sāk augt, sniedzot sievietei izteiktākas un lielākas krūtis bez nekādām dārgām operācijām.

Sievietes, kas lietoja šo krēmu, pamanīja, ka viņu krūšu lielums pieauga par gandrīz 8% tikai dažu nedēļu laikā kopš krēma lietošanas uzsākšanas. Turklāt šis līdzeklis padara krūšu audus stingrus, līdz ar to krūtis izskatās jauneklīgas un dzīvīgas. Gan krēma lietotājas, gan eksperti visā pasaulē atzīst, ka šī unikālā jaunā formula ir patiesi fantastiska. Turklāt Bustural izmanto dabīgus savienojumus un ārstniecības augu eļļas, kas stimulē taukšūnu veidošanos krūtīs. Tādēļ katru reizi, kad jūs lietojat šo krēmu uz savām krūtīm, tas veicinās vēl lielāku taukšūnu augšanu krūšu rajonā, kas savukārt palielinās jūsu krūšu izmēru.

Turklāt šis produkts ir patiesi iedarbīgs, līdz ar to jums vairs nebūs jālieto dārgus medikamentus vai jāiet uz operāciju, lai palielinātu savas krūtis. Šis krēms:

  • palielina krūtis par diviem izmēriem
  • samazina novecošanās pazīmes
  • noapaļo krūtis un piešķir tām formu
  • paceļ nokarenas krūtis
  • ir piemērots sievietēm jebkurā vecumā
  • uzlabo krūšu formu un dekoltē
  • ātri iesūcas ādā, padarot to gludu un maigu

Bustural sastāvdaļas

Ārstniecības līdzeklis ir tik labs, cik labas ir tā sastāvdaļas. Šis koncepts tiek bieži adresēts uz ārstniecības līdzekļiem, un tieši tas pats ir arī saistībā ar Bustural krēmu. Turklāt šis ārstniecības līdzeklis ir radīts, lai sniegtu pašus labākos rezultātus, neradot nekādas veselībai bīstamas sekas, tieši tāpēc tā sastāvā ir izmantoti tikai dabīgas, pašas augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Krēma sastāvā ir divas galvenās sastāvdaļas, bez kurām šis produkts nespētu sniegt tā lietotājām vēlamos rezultātus krūšu izmēra palielināšanā.

Citrus Aurantium Dulcis eļļa

Šī sastāvdaļa, pazīstama arī kā apelsīnu ēteriskā eļļa, tiek iegūta no skābo un saldo apelsīnu miziņām. Eļļa veicina kolagēna ražošanu, kas savukārt atjauno ādas parenhīmas, kas atrodas zem ādas virsmas. Tāpat arī šī eļļa stiprina krūšu audus, liekot jūsu krūtīm izskatīties tvirtākām, bet jums pašai – jaunākai.

Vitis Vinifera Seed (vīnogu kauliņu) eļļa

Šī sastāvdaļa, kas ir pilna ar linolskābi, palīdz mitrināt ādas dziļākos slāņus, tāpēc tā darbojas kā lielisks ādas mitrinātājs. Turklāt šī sastāvdaļa darbojas arī kā stiprs antioksidants, barojot audus, kas izvietoti krūtīs, tādējādi stimulējot tos atjaunoties un augt. Šī eļļa palīdz nostiept ādu, tādā veidā liekot ādai izskatīties veselīgākai un jauneklīgākai.

Bustural lietošanas instrukcija

Efektīvākai krēma iedarbībai uzklājiet krēmu uz tīras ādas, tad ar maigām kustībām iemasējiet krēmu labajā krūtī, līdz tas ir pilnībā uzsūcies. Atkārtojiet to pašu uz kreisās krūts. Pēc kāda laiciņa masējiet abas krūtis ar īsām apļveida kustībām, kas nodrošinās ātrāku krēma uzsūkšanos. Atkārtojiet šo procedūru divas reizes dienā, un jau pēc 2-4 nedēļām jūs pamanīsiet pozitīvas izmaiņas savās krūtīs.

Kur Latvijā ir iespējams iegādāties Bustural

Šo krēmu patreiz ir iespējams iegādāties ražotāja oficiālajā mājaslapā. Tāpat jūs varat pasūtīt šo līdzekli arī internetā, un tas tiks jums piegādāts uz jebkuru vietu dažu dienu laikā. Jūs varat to pasūtīt jau šodien, un jūs to saņemsiet pavisam īsā laikā.

Bustural cena

Sievietēm, kas vēlas sākt savu krūšu uzlabošanu dabīgā un drošā veidā, šis līdzeklis ir pieejams par 32 EUR. Turklāt papildus zemajai cenai līdzi šim krēmam nāk arī apmierinātības garantija. Ja jūs neesat apmierināta ar šo krēmu, jūs varat to atgriezt 30 dienu laikā, un jūs saņemsiet samaksāto naudu atpakaļ pilnā apmērā.

Atsauksmes Bustural

Līva Bērza

Pēc abu manu bērnu piedzimšanas manas fantastikās krūtis no 36C izmēra saruka līdz 34C. Es izmēģināju krūšu palielināšanu, bet arī tā nepalīdzēja, turklāt tā nebija pati labākā alternatīva, jo tā ir ne tikai riskanta, bet arī ļoti dārga. Es izmēģināju arī procedūras krūšu pacelšanai, bet arī tās nepalīdzēja; viss ko es vēlējos bija dabīgs līdzeklis. Tad es nolēmu noriskēt un sāku lietot šo krēmu. Trīs nedēļu laikā es pamanīju dažus uzlabojumus. Ceturtās nedēļas laikā mans krūšu izmērs atkal bija C bļodiņa. Ja jūs nomoka līdzīgas problēmas, es noteikti iesaku jums pamēģināt šo līdzekli.

Ilze Dzērve

Kad es biju jaunāka, es vienmēr iztēlojos, ka vienu dienu es valkāšu kleitas ar dziļāku dekoltē. Kad man bija 28 gadi, mans krūšu izmērs nebija lielāks par B izmēra bļodiņu. Visas kleitas, ko piemērīju, uz manis izskatījās slikti, turklāt es izskatījos kā meitene pusaudžu gados. Es jutos tik neapmierināta, un izlēmu doties uz krūšu palielināšanu, bet arī tā man nepalīdzēja. Beidzot, vienu dienu es par šo problēmu izstāstīju savai draudzenei, kas man ieteica izmēģināt šo krēmu. Iesākumā es neticēju, ka tas palīdzēs, bet pēc 4 nedēļu lietošanas es pamanīju milzīgas pozitīvas izmaiņas. Manas krūtis bija tvirtas un izteiksmīgas. Es jutos tik atvieglota, turklāt kleita, kas pirms tam man mugurā izskatījās vienkārši briesmīgi, tagad man derēja vienkārši ideāli. Es iesaku šo krēmu ikvienam, kam ir līdzīgas problēmas. Izmēģiniet to un jūs pamanīsiet izmaiņas!


 

Leave a Reply